Oferta "Świat Rolet Gdynia"

Rolety w Gdyni, Gdańsku, Trójmieście

Świat Rolet Gdynia !

W naszej ofercie przedstawiamy nowoczesne, oryginalne i funkcjonalne produkty. Zapewniamy staranność przy wykonywaniu prac. Nasza oferta obejmuje wiele rodzajów tkanin do rolet - idealne do nowoczesnych okien z aluminium, drewna i PCV. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Udzielamy gwarancji na wykonane prace.

Rolety Gdynia - Firma Handlowo-Usługowa ŚWIAT ROLET Leszek Zawiślański powstała w 2002 roku. Oferujemy: rolety, żaluzje, moskitiery, markizy. Posiadamy szeroki asortyment tkanin, dodatków. Ponadto wykonujemy usługi serwisowe (montaż, naprawa, czyszczenie). Naszym Klientom zapewniamy profesjonalną obsługę techniczną, fachowy montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Oferowane przez nas produkty posiadają aprobaty techniczne i atesty. Współpracujemy z najlepszymi producentami rolet i żaluzji wewnętrznych. Każdy producent dokłada wszelkich starań aby produkcja jego wyrobów przebiegała w profesjonalnych warunkach. Współpracujemy z najlepszymi producentami rolet i żaluzji wewnętrznych. Każdy producent dokłada wszelkich starań aby produkcja jego wyrobów przebiegała w profesjonalnych warunkach. Jesteśmy elastyczni i potrafimy dostosować się do oczekiwań klienta. 

Nasza oferta:

 Zewnętrzne zabezpieczające
 Rzymskie i Austriackie
 Tekstylne
 Rolety dachowe

 Ultima
 Dachowe
 COSIMO
 50mm XL

 Ramkowe
 Rolowane

 Poziome
- Drewniane, Aluminiowe, Bambusowe, Skórzane, Dachowe
 Pionowe
- Tekstylne, PCV, Strings
 Żaluzje fasadowe
 Żaluzje Panelowe

 Sterowanie elektryczne : do rolet, do żaluzji
 Automatyka markiz
 Karnisze elektryczne

Italia, Malta, Jamaica, Australia, Palladio, Silver Plus, Dakar, Inne

Zainteresowała Państwa nasza oferta ? Masz pytanie ?

Rolety w Gdyni, Żaluzje w Gdańsku, Gdynia, Gdańsk Firma Świat Rolet Gdynia jest do Państwa dyspozycji. Zadzwoń lub napisz i umów się na wtępny pomiar. Służymy profesjonalnym doradztwem.

tel. 607 365 180 lub (58) 624 77 78

swiatrolet@wp.pl


Rolety w Gdyni, Żaluzje w Gdańsku, Gdynia, Gdańsk